Etkileşim

Broins, markalara müşterilerinin tüm gezegendeki en iyi müşteri deneyimlerini yaşatmaları konusunda yardımcı olur. Tasarım, pazarlama, içerik ve e-ticaret ile bağlantılı hizmetlerimiz sayesinde kazanmak için yeni yollar yaratıyoruz.

Tasarım ve Yenilikler

Tasarım & Yenilikler

Üst düzey estetiğe sahip, kullanıcı odaklı stratejiler oluşturarak müşteriler, çalışanlar veya iş ortaklarınız ile etkileşim yaratabileceğiniz farklı deneyimler oluşturuyoruz.

Son derece meraklı, kültürlü ve yaratıcı ekibimiz yeteneklerini yeni fikirler keşfetmek ve insanların sevdikleri tecrübeleri içeren yeni hizmetler yaratmak için kullanıyor.

İnsan merkezli bir yaklaşımı sağlam metodoloji ile birleştirerek, karmaşık sistemleri dünyadaki önde gelen markalar için basit ve şık yapıyoruz.

Servis Tasarımı ve Stratejisi
Ekibimiz müşterilerin kullanıcı ihtiyaçları ile ilgili kritik soruları yanıtlamasına ve bu ihtiyaçları karşılamak için hizmetler tasarlamalarında yardımcı olur.
Dijital Ürün Üretimi
Stratejiyi belirledikten sonra yenilikçi, büyülü ürünler ve deneyimler geliştirmek ve sunmak için müşterilerle birlikte çalışıyoruz.
Tasarım ve Yenilikler

E-ticaret

Gelir ve müşteri memnuniyetini artıran deneyimler için kişiselleştirilmiş ve ölçeklenebilir, uçtan uca ticaret, satış ve servis çözümleri sunuyoruz.

Ekibimizin derin endüstri bilgisi ve uzmanlığını kullanarak, müşteri satın alma kararlarını etkileyen kişiselleştirilmiş müşteri deneyimleri kuruyoruz.

Kullanıcı etkileşimi ve katılımını arttırmaya yönelik stratejilerimizle; dijital kanalları ölçeklendirerek ve entegre deneyimler sunarak somut çözümler üretiyoruz.

Dijital Satış
Çok kanallı B2C ve B2B platformları ve sistemleri stratejik hale getirir, tasarlar, geliştirir ve uygularız.
Dijital Satış Kanalları
Yüksek değerli müşteri ve işletme sonuçları sunmak için kanallardaki satış ekiplerini güçlendiriyoruz.
Dijital Müşteri Hizmetleri
Müşteri hizmetlerini kanallar genelinde optimize eder, hizmet maliyetini düşürür ve yenilikçi teknikler kullanarak yukarı / çapraz satış yaparız.
İçerik

İçerik

Dijital ekonomi, dijital içeriğin miktarı ve öneminde büyük bir artışa neden oldu.

Dijital içerik; tüketici deneyimleri ile birlikte bir markanın sesi, vizyonunun hayati bir ifadesidir.

Önde gelen markaların, doğru müşteriye doğru içeriği doğru şekilde ulaştırıp sürükleyici, amaca uygun deneyimler sunmalarına yardımcı oluyoruz.

Pazar içeriği, maliyet, kalite, rakipler, kanallar ve global ihtiyaçları analiz ederek içerik üretimini ve yönetimini ölçeklendiriyoruz.

İçerik Stratejisi
Efektif, etkili içerik programlarını mümkün kılacak, optimal süreçleri, araçları ve işletim modellerini net argümanlar ile sunacak stratejiler oluşturuyoruz.
İçerik Dağıtımı
İş ve teknoloji stratejilerini mükemmel bir biçimde sıralayarak; içeriklerinizin tüm platformlarda uygun formatta dağıtılması için değerlendirme, uygulama ve bakım hizmetleri sunuyoruz.
İçerik Yönetimi
Benzersiz araç ve hizmetlerimizle içeriklerinizi taksonomi, haklar ve değerlerinizi analiz ederek ve kaliteyi ön planda tutarak optimize ediyoruz.
İçerik Analizi ve Performans
Dijital ve reklam içerik operasyonlarınızı izler, denetler ve analiz ederiz.
İçerik Üretimi
Global temelde yerelleştirilmiş; tüm dijital, yazılı ve basılı içeriklerinizi üretiyoruz.
Pazarlama

Pazarlama

Kişiselleştirilmiş, optimize edilmiş ve entegre müşteri etkileşimleri oluşturarak dönüşüm ve sadakati en üst düzeye çıkarırız.

Müşteriler bugün kişiselleştirilmiş pazarlama mesajları ve buna bağlantılı içeriklere gerçek zamanlı ulaşmak ve özel bireyler olarak görülmeyi beklemektedirler. Fakat kanallar, platformlar ve teknolojiler arasında parçalanma, kesintisiz pazarlama deneyimlerini zorlu hale getirir.

Şirketlerin, müşteri deneyimini teknoloji ile bütünleştiren pazarlama deneyimlerini, müşteriye tüm süreç boyunca etki eden bütünsel bir yaklaşımla sunmalarına yardımcı oluruz.

Entegre Strateji
Kapsamlı endüstri uzmanlığımız; işletmeleri ve iş modellerini sonuçlara yönlendiren, özel stratejiler üretmemizi sağlar.
Sosyal Medya
Sosyal mecraların akıllıca kullanımı sayesinde daha iyi müşteri ilişkileri geliştirir ve işletme performansını iyileştiririz.
Çok Kanallı Pazarlama
Her zaman aktif pazarlama kampanyaları yoluyla talebi, potansiyel müşterileri ve gelir yaratımını arttırıyoruz.
Kampanya Yönetimi
Daha iyi müşteri kazanımı sağlayan ve portföy payını arttıran gelişmiş kampanya yeteneklerine sahibiz.